Transport Międzynarodowy

Wykonujemy regularne wyjazdy do Włoch, na Słowację, Węgry, Słowenię i do Czech.
więcej

Magazynowanie

Nasze magazyny wspomagają w głównej mierze transport drobnicowy, zarówno międzynarodowy jak i krajowy. Poprzez tzw. cross-docking, tworzymy element w łańcuchu dostaw, który znacznie skraca czas transportu towarów.
więcej

Transport Zwierząt

Od roku 1974 kiedy to została utworzona spółka T2B Beghetto Italia SRL we Włoszech pierwszym i głównym kierunkiem działalności był transport żywych zwierząt.
więcej

O FIRMIE

Firma T2B BEGHETTO ITALIA SRL powstała w 1974 r.

Od momentu powstania rodzinne zarządzanie firmą pozwoliło opracowywać, tworzyć i rozwijać najlepsze niestandardowe rozwiązania, które z pasją i sumiennością są dostosowywane są do procesów biznesowych oraz do specyfiki każdego klienta. Jesteśmy firmą specjalizującą się w lądowym transporcie międzynarodowym z Włoch głównymi trasami komunikacyjnymi do Europy wschodniej i odwrotnie. Zajmujemy się kompleksowo przesyłkami i jesteśmy w stanie ilościowo obsłużyć transport zbiorczy, który osiąga nawet 120 m3. W Resana (prowincja TV) posiadamy duży magazyn o powierzchni 1000 m2 do magazynowania towarów oraz stację obsługi pojazdów o powierzchni 500 m2, gdzie prowadzona jest naprawa pojazdów. W 2004 r. firma T2B BEGHETTO ITALIA SRL utworzyła w Polsce firmę T2B BEGHETTO POLONIA Sp. z o.o., która jest nową firmą z siedzibą w Pabianicach i która jest bazą operacyjną zlokalizowaną samym sercu Europy wschodniej zapewniającą klientom najlepszą obsługę w ramach transportu towarów do i z Europy wschodniej.
Nasza misja zawsze skupiała się na zagwarantowaniu pełnego zadowolenia klientów. Dzięki nieustannemu rozwojowi naszej działalności, mogliśmy zainwestować w park samochodowy i w wyspecjalizowany personel tak, aby zagwarantować maksymalną wydajność. Nasze doświadczenie i rzetelność pracowników sprawiają, iż jako dobrze zorganizowana firma, której zawsze można zaufać, plasujemy się na czele przedsiębiorstw działających w sektorze transportu.