Aniaml Transport

Since 1974, when the company was formed T2B Beghetto Italia SRL Italy first and main activity was the transport of live animals.
more

International Transport

We make regular trips to Italy, Slovakia, Hungary, Slovenia and the Czech Republic
more

Storage

Our warehouses support mainly groupage, both international and domestic. By so. cross-docking, create an item in the supply chain, which significantly shortens the transport of goods.
more

ABOUT US

Firma T2B BEGHETTO ITALIA SRL powstała w 1974 r.

Od momentu powstania rodzinne zarządzanie firmą pozwoliło opracowywać, tworzyć i rozwijać najlepsze niestandardowe rozwiązania, które z pasją i sumiennością są dostosowywane są do procesów biznesowych oraz do specyfiki każdego klienta. Jesteśmy firmą specjalizującą się w lądowym transporcie międzynarodowym z Włoch głównymi trasami komunikacyjnymi do Europy wschodniej i odwrotnie. Zajmujemy się kompleksowo przesyłkami i jesteśmy w stanie ilościowo obsłużyć transport zbiorczy, który osiąga nawet 120 m3. W Resana (prowincja TV) posiadamy duży magazyn o powierzchni 1000 m2 do magazynowania towarów oraz stację obsługi pojazdów o powierzchni 500 m2, gdzie prowadzona jest naprawa pojazdów. W 2004 r. firma T2B BEGHETTO ITALIA SRL utworzyła w Polsce firmę T2B BEGHETTO POLONIA Sp. z o.o., która jest nową firmą z siedzibą w Pabianicach i która jest bazą operacyjną zlokalizowaną samym sercu Europy wschodniej zapewniającą klientom najlepszą obsługę w ramach transportu towarów do i z Europy wschodniej.
Nasza misja zawsze skupiała się na zagwarantowaniu pełnego zadowolenia klientów. Dzięki nieustannemu rozwojowi naszej działalności, mogliśmy zainwestować w park samochodowy i w wyspecjalizowany personel tak, aby zagwarantować maksymalną wydajność. Nasze doświadczenie i rzetelność pracowników sprawiają, iż jako dobrze zorganizowana firma, której zawsze można zaufać, plasujemy się na czele przedsiębiorstw działających w sektorze transportu.